Zmiana godzin pracy:

Informujemy, iż od 1 lipca 2017 roku zmienią się godziny pracy Dziekantu Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu. W sezonie wakacyjnym będzie on czynny od poniedziałku do piątku. Nieczynny będzie natomiast w weekendy.

godziny pracy dziekanatu wsm lato


Nowy dokument do pobrania:

Uwaga studenci Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu. Informujemy iż w zakładkach DO POBRANIA oraz OPŁATY/POMOC MATERIALNA dostępne jest "Oświadczenie o płatności semestralnej płatnej jednorazowo".
Plakat kierunki WSM

Osoby zainteresowane wniesieniem opłaty za cały semestr muszą wypełnić ten dokument i dostarczyć do Dziekanatu WSM do 31 sierpnia 2017 roku.


 

Dzień Ojca:

Wszystkim obecnym jak i przyszłym tatom z okazji ich święta życzymy samych sukcesów, dużo zdrowia, spokoju ducha i oczywiście pociechy z dzieci. Niech ten dzień będzie dla Was niezapomniany, a Wasi bliscy zadbają aby nie tylko 23 czerwca czuli się wyjątkowo.

dzien ojca 2017


 

Ruszyła rekrutacja na studia:


 

Zawody ratowników:

Studenci ostatniego roku Ratownictwa Medycznego w Szczyrku reprezentowali Wyższą Szkołę Medyczną w Sosnowcu VIII Ogólnopolskich Zawodów Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym. Na uczestników czekało kilka zadań sprawdzających ich wiedze na temat ratowania życia jak i kondycję fizyczną. Scenariusze symulacji zostały przygotowane tak by maksymalnie przetestować ratowników. Oprócz WSM startowało 26 drużyn z całego kraju.


 

kierunki banerSTUDIA MGRbaner z zycia uczelniprzedszkole banerbaner glownarekrutacja pasek boczny

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.